.

.

ONTEL Турбо Чистење ПРО - 360 Cordless Батерија Кат Scrubber и Плочка за Чистење Машина - 25% Повеќе Енергија & 25% Повеќе Батеријата

ONTEL Турбо Чистење ПРО - 360 Cordless Батерија Кат Scrubber и Плочка за Чистење Машина - 25% Повеќе Енергија & 25% Повеќе

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

КАТ SCRUBBER ЧЕТКА : поефикасна и разноврсна од традиционалните четка за чистење, овој лесен и cordless scrubber ја елиминира расправаме за чистење на тешко да се постигне места.МОЌТА на ПЕРЕЊЕ ПОЛНЕЊЕ : Вклучува scrubber, 4' продолжување стапче, сите намена четка, куполата, агол, и големи рамни четки.Исто така, вклучува AC адаптер за да го поврзете.Има 2 брзина settings дека ви даде саканата чистење резултати.РАЧНИ SCRUBBER : моќен шеф ротира во над 350 револуции во минута за да се чисти со минимален напор!Чистење тоалети, плочка, бањи, кујни, кади и било која површина околу вашиот дом со леснотија.КАКО што се ГЛЕДА НА ТВ : Ontel Производите се составени од многу поединечни брендови секоја служат клиенти во различни начини.Обидете се на различни производи од некои од нашите брендови како Перница домашни Миленици, Чудо Чорапи, Железо Салата, Чудо Бамбус Перница, Сон Шатори, и повеќе.ИНОВАТИВНИ СО ONTEL : Од 1994 година, ние сме биле во развој, маркетинг, & дистрибуција на некои од најпознатите иновативни потрошувачите на производите на пазарот.Од играчки, да фитнес опрема & предмети за домаќинството, сакаме доведување на нови идеи во светот.Тешка dirt и валкано се сретна со нивниот натпревар со новото Турбо чистење Про 360. Сега со 25% повеќе енергија и 25% подолго траење на батеријата!Уште лесни, cordless и батерија, но со уште моќен длабинско чистење и доаѓа со ниско ниво (300 ВРТЕЖИ во минута) и висок (430 ВРТЕЖИ во минута), што ви дава саканиот и прецизни чистење.На водоотпорен главата на моќ Scrubber машина зема работат на чистење и на ротирачка четка која се вклопува во тешка аглите каде што нормално за чистење со четки не може да се постигне и да се отстрани сапун ѓубриња, калциум вар ' рѓа и многу повеќе.На Турбо чистење Про 360 доаѓа со продолжување стапче која се протега на скоро 4 нозе!Струже до висок чисти down low.Одлично за плочка инјекциска смеса, стакло, кади, тоне, и тушеви.Исто така, прави ефективна кат Scrubber и полирач.Оваа рачни дизајн оди каде комерцијални кат scrubbers не можат да, сепак, нуди длабоко чистење енергија што води до 75 минути со едно полнење.

Особините

Купувачите избираат и