.

.

Edelbrock 8118 Грејач Црево Фитинг Црево Крајот Директно 3/8 во. NPT и 3/8 во. Barb Јасно Елоксирани Грејач Црево Фитинг

Edelbrock 8118 Грејач Црево Фитинг Црево Крајот Директно 3/8 во. NPT и 3/8 во. Barb Јасно Елоксирани Грејач Црево Фитинг

DEN 341.04

Износот
Во форма достапна за нарачката

алуминиумски материјал.хексадецимален облик.сребрена боја. 0. 375 во.barb. 0. 375 во.npt.Одговара тип : Возило се Специфични.Овие грејач руралните краеви се дизајнирани да се одржи на било водовод задача што треба.Тие се изработени од високо квалитетни алуминиумски да се осигура дека тие нема да рѓа или ги кородираат.Тие се на располагање во јасна и црна елоксирани заврши и во различни големини за да одговараат на вашата апликација.

Особините

Купувачите избираат и