.

.

Nuno Обоени Highball Очила Првенство во собата, Високи Стакло Driking Очила Сетови 6 за Вода,саем,Коктел, Вино,Сок,Пиво, Виски (16oz)

Nuno Обоени Highball Очила Првенство во собата, Високи Стакло Driking Очила Сетови 6 за Вода,саем,Коктел, Вино,Сок,Пиво,

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

????ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ : вода чаши, чаши се направени од високо-квалитет borosilicate кристал, чаши за пиење се јасни, отпорност на триење, се изедначи површината, лесно да се чисти, и обоени и се згусне база прави кујна очила повеќе уникатна, прекрасна и трајни производи за употреба. ????УДОБНО ДА ЗАФАТ : телото од стакло чаши за пиење со едноставни линии и прекрасен изглед.Кривата на купот тело одговара на дланката на раката.Пијат вода очила се многу лесно да се справи и задржете.Површината на пијат чаши тело е мазна и беспрекорна, транспарентен, и е одраз на различни сјај под сонцето. ????МАЗНА УСТАТА и ЗАДЕБЕЛЕНА БАЗА : устата и телото на обоени стакло се integrally формирани, на работ на устата е заоблени и мазни, а вашата уста, нема да биде изгребани кога ќе пиете вода или сок.Обоени дното донесува задебелена дизајн.Целокупната центарот на гравитација на кујна чаши е на дното, стабилен и нема да се лизга лесно. ????МУЛТИ-ПРИМЕНЛИВИ ПРИЛИКИ : Стакло се поставува за пиење не само што може да се користи на дневна основа од дома, но, исто така, погодна за излети, скара, и вода за пиење во канцеларија.Обоени вински чаши исто така, може да биде ставен во барови, ресторани, големи размери, места за забава, која е прифатлива и може да се користи во многу наврати. ????ГАРАНЦИЈА ЗА ВАС : Ако не сте целосно задоволни со купувањето или производот е оштетен во транзит, скршени, ве молиме контактирајте со нас веднаш, ние ќе го реши вашиот проблем ПОБРЗО.Тежина : 16.0 унци.

Особините

Купувачите избираат и