.

.

SK Рака Алатка 41420 1/2-Инчен Вози Тројно Плоштадот Малку Грло, 10мм, Хром

SK Рака Алатка 41420 1/2-Инчен Вози Тројно Плоштадот Малку Грло, 10мм, Хром

DEN 607.20

Износот
Во форма достапна за нарачката

Тип На Производ : Fastener Се Вози Малку.Објектот Пакет Димензија : 15.24 cm L X 3.81 cm W Х 0.762 см Х. Земја На Потекло : сад.Објектот Пакет Тежина : 0.400 lbs.SK Хром Приклучоци се произведени цврсти спецификација во различни стилови и големини да се осигура дека вие секогаш има право алатка за секоја апликација.

Особините

Купувачите избираат и