.

.

L Продолжи Pack 2 Над Земјата Клипот Вентили со Дихтунзи & Ореви Замена Дел (2, 25010)

L Продолжи Pack 2 Над Земјата Клипот Вентили со Дихтунзи & Ореви Замена Дел (2, 25010)

DEN 143.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Совршено се вклопуваат : На 25010 O-прстени се совршени за конвертирање или надградба на вашиот стар клипот вентил (С) до INTEX клипот вентил систем, правејќи замена на О-прстени на црева и пумпи брзо.СОВРШЕНО КОМПАТИБИЛНИ:На 25010 O-прстени се компатибилни со 28635 EG, 28633 EG, 28671 EG, 28645 EG, 28647 EG, 28651 EG, 28677 EG, и 28681 EG филтер пумпи.РОБУСТНА КОНСТРУКЦИЈА : Направен од висок квалитет на трајни гумени материјал, издржлив, може да се примени за да го филтрирате пумпи.Пакување : Секој сет на производи содржи 2 темно сина 25010 O-прстени, 1 црвена pry бар, и 1 масло.Се сретне вашата инсталација потреби.Лесен за инсталација : Вие не може да се инсталира лесно со користење само на нештата во нашето портфолио на производот, без дополнителни алатки, заштедувајќи ви многу време и пари.Објектот Пакет Количина : 2 | Големина : 25010.

Особините

Купувачите избираат и