.

.

Topeak TourGuide Handlebar Торба DX - TT3022B2, Црна

Topeak TourGuide Handlebar Торба DX - TT3022B2, Црна

DEN 1683.12

Износот
Во форма достапна за нарачката

1800 / 840 denier најлон // Целосно поместена // Quick Click Handlebar Планината (Fixer 8).Quick Click Handlebar Планината (Fixer 8) Одговара на ø25.4, ø28.6 & ø31.8 mm handlebars.Поделени главната преграда, Пред zip џеб, Јасна мапа џеб.Јасна мапа маска, Рамо, рака // Носат рачка, Дожд покрие // 3М рефлексивни лента. 34 x 26 x 21 cm / 13.4 x 10.2 x 8.3 инч.Нашиот најголем капацитет handlebar торба карактеристики на Quick Click планината и рамо, рака што прави лесно да ги со вас.Еден голем, целосно поместена, поделени главната преграда со zippered напред и на врвот џебови помогнат опрема организирани.Совршен за продолжи со турнеја, ден патувања и за патување.Дожд покрие вклучени.

Особините

Купувачите избираат и