.

.

Srixon П-Ѕвезда Турнеја 2 Голф Топки (Една Десетина)

Srixon П-Ѕвезда Турнеја 2 Голф Топки (Една Десетина)

DEN 790.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

Мора да се купи 2 или 4 десетина за посебни Денот на Таткото промоција.Турнеја Уретан Покрие меки, тенки уретан покрие обезбедува турнеја-калибар greenside спин за целосна контрола.Енергичен Тебе Раст Core Напредни core конструкција го промовира непречен пренос на енергија да се зголеми на далечина и се оптимизира топката перформанси на секој истрел. 338 Аеродинамичен Брзина Dimple Модел на Оптимално dimple дизајн намалува влечете и се зголемува лифт за максимална далечина и постабилна, продорен лет во било кој правец услови.Новиот П-ЅВЕЗДА ТУРНЕЈА е премија, 3-парче топче за голф со турнеја уретан капак и се пониски за компресија јадро.Тоа беше дизајнирана посебно за квалификувани голфери со умерена замав брзина кои бараат перформанси и се чувствуваат на патување топката. *Десетина вклучува ракави на #1 и #2 голф топки само.

Особините

Купувачите избираат и