.

.

Разговараат Мажите Чак Тејлор Патики

Разговараат Мажите Чак Тејлор Патики

DEN 943.68

Износот
Во форма достапна за нарачката

Иконите, безвременски чак тејлор all star патики.Совршена во својата едноставност од 1917. Лесни, дише платно изградба.Вулканизирана гума, единствена испорачува трајни влечење.На ortholite insole перници секој чекор.Разноврсна, модерен, и тие се задржи во потрага подобар секој пат кога ќе ги носи.Ortholite е трговска марка на О2 партнери, llc.

Особините

Купувачите избираат и