.

.

REALBUG Стоножка Paperweight (1 5/8 x 4 3/8 x 1 1/8)

REALBUG Стоножка Paperweight (1 5/8 x 4 3/8 x 1 1/8)

DEN 2251.20

Износот
Во форма достапна за нарачката

Вистински Стоножка.Правоаголна форма со clear background.со Смола Материјал.Од Производителот Оваа paperweight има вистинска стоножка спакуван во јасно акрилик.Секој примерок е уникатен и различен и може да се разликуваат од тие на сликата покажува.

Особините

Купувачите избираат и