.

.

MelonBoat 1 да 1-3/16 Чаир Нога Кат Заштитници, Чаир Нога Капи со Влошки, Чаир Нога Маски за Заштита на Подови, A-RD027, Одговара Круг Нога 1-1.2, 32 Пакет

MelonBoat 1 да 1-3/16 Чаир Нога Кат Заштитници, Чаир Нога Капи со Влошки, Чаир Нога Маски за Заштита на Подови, A-RD027,

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

**ПРОВЕРКА на ГОЛЕМИНАТА ПРЕД да го КУПИТЕ** : одговара КРУГ нозе 1 да 1 да 1-3/16 инчи (2.5-3cm).Флексибилни силикони кутија е лесно да се лизга на, давајќи стол нога на сит зафат како ракавица.Чувствував влошки под овозможи столици за да планирам тивко и мирно заедно подови (плочка, тврдо, ламинатни и винил подни) без да остават траги.Ќе едвај ја забележуваме со транспарентни дизајн.Одговара на многу видови на мебел нозе : dinning соба чаир, бар столица, патио стол, кујна, стол, метал бистри столици, итн.

Особините

Купувачите избираат и