.

.

Culver Празник Декорирани Матирано Двојно старомодни Гимнастик Очила, 13.5-Унца, Подарок Заградени Сет од 2 (Зимски Кардинали)

Culver Празник Декорирани Матирано Двојно старомодни Гимнастик Очила, 13.5-Унца, Подарок Заградени Сет од 2 (Зимски Кардинали)

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Сет вклучува : (2) Две (DOF) Двојно старомодни Гимнастик Очила.Овие гимнастик очила задржете 13.5 НИ Течност Унци исполнет до врвот.Секој Матирано Гимнастик Стакло е Секојдневна дизајн.Дизајнот ги опфаќа и се обвива околу двете страни на стакло.На Culver Држава на Уметноста Џет-Directt Процес се Произведува Навистина Жив Дизајн на Стакло.Доведе Слободни Матирано Стакло, Направени во САД, машина за миење Садови Безбедно, Врвот на Решетката се Препорачува.Стакло Димензија инчи : 4.25 Висина x 3.38 Горниот Дијаметар x 3.13 Дното Дијаметар, 0.78 фунти.

Особините

Купувачите избираат и