.

.

42. х 84 во. Штала Врата, 24/28/30/32/36/38/40/42in Недовршени Нерѓосувачки Челик Рамка Модерен Стил Штала Врата/Цврсто Дрво/Лизгачки Врата/Едноставна Монтажа се Бара,Недовршен?

42. х 84 во. Штала Врата, 24/28/30/32/36/38/40/42in Недовршени Нерѓосувачки Челик Рамка Модерен Стил Штала Врата/Цврсто

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Недовршениот Штала Вратата е Направен од 100% Природни Spruce.Површината е недовршена и подготвени да бидат обоени.Недовршениот вратата може да биде обоено или насликани до саканата крај/боја.Една Врата.Лизгачки Железница-Комплет не се вклучени.Произведени со користење квалитет дрво собрани од професионално управувана шуми.Вистински Spruce од Канада обезбедува природно селски дрво убавина.Совршен за студија, трпезарија област или елегантна транзиција помеѓу простори, штала врати подобрување и обединување на вашиот простор со светлина и убавина.издржливост и убавина долги години на уживање.Сите завртки вклучени заедно со predrilled завртка дупки обезбедува олеснување на собранието.Штала Вратата е Пред се намали, Пред Drilled.Сите Дрвени Панели се mitered за сит се вклопуваат.Едноставна монтажа е потребно.Дозволувајќи им на секој клиент способноста да се создаде навистина еден од еден вид врата со ставање на секоја штица во посакуваната локација.Големина : 42in.

Особините

Купувачите избираат и