.

.

PIAA 76500 500Hz Спортски Рог со Времето Отпорни Маска

PIAA 76500 500Hz Спортски Рог со Времето Отпорни Маска

DEN 1257.84

Износот
Во форма достапна за нарачката

Комплет вклучува еден 500 Херц рог и инструкции за инсталација. 112db во 2.7 засилувачи Секој.Работи со сите велосипеди.Времето е отпорен на поклопецот.Без жици се потребни.Рогови се еден од најважните безбедносни уреди.Ова гласно 500 Hz рог е внимание добивање и бидете сигурни дека луѓето ве забележи.Овие супер-мала тежина и лесно да се инсталира рог со времето отпорни покрива од PIAA.

Особините

Купувачите избираат и