.

.

2 Пакети со Висок Капацитет Монета Носители за Собирачи,150 Џебови Големи Монета Држачот за Половина Долар,Квартал 120 Џебови Монета Колектор за Денар Никел Пара,Совр?

2 Пакети со Висок Капацитет Монета Носители за Собирачи,150 Џебови Големи Монета Држачот за Половина Долар,Квартал 120

DEN 945.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

СУПЕРИОРЕН МЕКА ТРАНСПАРЕНТЕН ПВЦ ЏЕБОВИ ЗА ЗАШТИТА на МОНЕТИ : Нашата паричка носителот се направени на супериорен мека транспарентен ПВЦ,можете да ги видите вашите пари директно,секоја паричка во џеб можат да бидат ставени добро и да се спречи вашите пари се валкани или исчезнати.Ве молиме љубезно ве молиме имајте на ум дека од книгата маска е направена од leatherette,ве молиме место монета книги во вентилација простор за неколку дена пред првата употреба.Нашата паричка албум може да биде идеален подарок за некој кој љубов собира парички,која е погодна како роденден или празници присутни.Секоја паричка држач за полнење е прегледано строго во секоја постапка да се создаде најдобар квалитет.5 инчи за половина долари, долари и четвртини.Секоја монета треба да се негува,само направи дом за нив и нека се заштитени.Секој пакет вклучува еден пакет на 150 големи џебови 1.Ако постои било каков проблем, откако ќе ги добијат,ве молиме слободно контактирајте со нас,ние ќе ви понудиме задоволни решение.Можете да ги споделите со вашите деца и да ги споделите со нив знаат историјата со овој прекрасен монета колектор.Можете да ги споделите со вашите деца и да ги споделите со нив знаат историјата со овој прекрасен монета колектор.77-инчен мерење 9.Секоја монета треба да се негува,само направи дом за нив и нека се заштитени.Еден пакет има 120 џебови 1.Секоја монета треба да се негува,само направи дом за нив и нека се заштитени.2 ПАКЕТИ МОНЕТА КОЛЕКЦИЈА за ПОЛНЕЊЕ ЗА СИТЕ ПАРИЧКИ ТИП : Секој пакет се вклучени еден пакет големина во 9. 2-Пакет на Монета Собирање Колекции за Сите Монета Видови.Ве молиме љубезно ве молиме имајте на ум дека од книгата маска е направена од leatherette,ве молиме место монета книги во вентилација простор за неколку дена пред првата употреба.Со Плик џеб дизајн да ги споделите со монети остане во слотот.БОГАТСТВО ВАШИТЕ ПАРИ И да се НАПРАВИ ДОМ ЗА НИВ : Секој долари,за половина долар,квартал,диме,никел,денар,проценти претставува историјата и културата,ни значи многу за нас.Секој долар,половина долар,квартал,диме,никел,денар,проценти претставува историјата и културата,ни значи многу за нас.Ве молиме љубезно ве молиме имајте на ум дека од книгата маска е направена од leatherette,ве молиме место монета книги во вентилација простор за неколку дена пред првата употреба.

Особините

Купувачите избираат и