.

.

Art3d 6 Квадратни. Ft Декоративни Плочки, Шпански Медитерански Оркестарот, Рачно Насликани Talavera Мексиканската Плочки

Art3d 6 Квадратни. Ft Декоративни Плочки, Шпански Медитерански Оркестарот, Рачно Насликани Talavera Мексиканската Плочки

DEN 1766.40

Износот
Во форма достапна за нарачката

Дојде во 1 кутија на 6 декоративни плочки во различни дизајни, опфаќа околу 6 квадратни метри.Големина на секоја плочка : 11.8" x 11,8", секоја плочка се состои од 9 различни рака насликани talavera мексиканската шема со големина 4"x4", (6 Плочки includs 54 различни дизајни на 4"x4" talavera).Совршен за различни уметности и занаети, нашата бела керамички плочки се токму она што ви треба да се започне и ќе заврши на вашата сопствена проекти низ куќата!.НЕ се погодни за употреба на отворено во замрзнување/одмрзнување клима.Се препорачува за Употреба : ѕидни и подни плочки како што кујнски кат, кујнски остров ѕидови, кујна backsplash, бања кат, бања backsplash, спална соба ѕидови, перење соби итн.

Особините

Купувачите избираат и