.

.

Разговараат Унисекс Чак Тејлор All Star Вол Ниска Врвот Класична Бела Кожа Патики - 6 B(M) од НАС Жените / 4 D(M) НИ Мажите

Разговараат Унисекс Чак Тејлор All Star Вол Ниска Врвот Класична Бела Кожа Патики - 6 B(M) од НАС Жените / 4 D(M) НИ Мажите

DEN 345.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

Текстил.Увезени.Текстил и Синтетички единствена.Вратило мерки околу ниско врвот од лак.Чипка-up, ниска врвот патики.Ortho Lite insole за амортизирање.Medial претходно биле вклучени за струење.Кожени горни.Чак тејлор all star ниска врвот патики е пионер на laidback стил, спортски класичен кожа на горниот и исконски силуета.Во тек со трајни outsole.Ortholite insole за амортизирање зема удобност на следното ниво.Ortholite е трговска марка на О2 партнери, llc.

Особините

Купувачите избираат и