.

.

АНТИГВА Жените Компас

АНТИГВА Жените Компас

DEN 575.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

95% Полиестер, 5% Spandex.Увезени.Копче затворање.Машина За Миење. 95% полиестер/5% spandex.Антигва брендирање на десниот ракав.Само ткаенина јака, отворени ракави, од страна на цепнатинки.V фуста.Ако сте во потрага за нешто повеќе од само цврсти поло, се обиде на Антигва Компас поло.Оваа поло има суптилни monochromatic ленти, правејќи голем поло за секоја прилика.

Особините

Купувачите избираат и