.

.

FKG 4.5 Инчен Мрзливи Сузан Имајќи Плочата Лого, Сет од 4

FKG 4.5 Инчен Мрзливи Сузан Имајќи Плочата Лого, Сет од 4

DEN 876.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Големина : 4.5" Инчен Мрзливи Сузан Плочата Имајќи.Пакет : 4 Pcs 4.5 Инчен Мрзливи Сузан Плочата Имајќи.Материјал : Тешки алуминиум.Топката имајќи : тивко и мазна ротација.Употреба : се користи во кујна, дневна соба, вртливата стол, итн.FKG 4.5" Инчен Lazysusan Имајќи Плочата Имајќи.

Особините

Купувачите избираат и