.

.

Homesick Миризлива Свеќа, Пенсилванија - Мириси на Путер, Рум, Чоколадо, 13.75 оз

Homesick Миризлива Свеќа, Пенсилванија - Мириси на Путер, Рум, Чоколадо, 13.75 оз

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Богат мирис наноси од чоколадо фабрика Слатка карамел, јавор, и buttery рум се избалансирани со темно какао nibs и tonka грав.Топ Белешки : Путер, Рум, Чоколадо; Средината На Белешки : Меласа, Карамел, Јавор; База Белешки : Шеќер, Ванила, Боб Тонка. 13.75 оз. 60-80 час горат време.Сите природни соја восок се вклопуваат.Рака истури во САД.Свеќа Заштита : да се Чува фитил исечените да ¼ инчен; Горат за 2-3 часа во време; Изгаснат пламенот целосно кога направено.Стил : Пенсилванија.

Особините

Купувачите избираат и