.

.

Разговараат Мажите Чак Тејлор All Star '70-тите години Патики

Разговараат Мажите Чак Тејлор All Star '70-тите години Патики

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Платно.Увезени.Гумен ѓон.Вратило мерки околу high-top од лак.Чипка-горе, високо-топ патики.Лесни, дише платно.Разговараат All Star Едноставен Чекор (Inf/Тод) - Розова/Мудрец Разговараат започна во 1908 како гума за чевли компанија специјализирана во galoshes.Наскоро после тоа, ние започна со користење на нашите гума за да се направи патики.Во 1920, ние преименуван во нашата платно кошаркарски патики на "All Star." Името заглавени.Она што не држи беше нивната намера.Ние ги направи да потоне скок снимки на судот.Вие, сепак, ги видов како нешто повеќе..и почнаа да носат нашите патики да го направи она што го сакаше.

Особините

Купувачите избираат и