.

.

John Deere Момчиња Деца Зимска Капа, Зелена

John Deere Момчиња Деца Зимска Капа, Зелена

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

100% Полиестер.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Мека, fuzzy обидел да го задржи бебето главата и ушите топло.Велкро затворање.Младата fuzzy уво размавта зимска капа со логото и среќен уши!наредени за да се задржи бебето главата топло и велкро ремени да се одржи во удобно место.Доенчиња големина 6-12m.

Особините

Купувачите избираат и