.

.

DGZZI Црево Филтер за Миење 20PCS Нерѓосувачки Челик Подлошки Влезот Филтер за 3/4 Инчи Градина Црево Машина за Перење

DGZZI Црево Филтер за Миење 20PCS Нерѓосувачки Челик Подлошки Влезот Филтер за 3/4 Инчи Градина Црево Машина за Перење

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Внатрешен Дијаметар : 0.55 Инчен/ 14cm .Надворешниот Дијаметар : 0.96 инчен/ 24.51 mm.Боја : Црна.Пакетот Вклучува : 20 PCS Филтер заптивка гума печат за миење.Изработени од нерѓосувачки челик и гумени материјали, кои се отпорни на стврднување и напукнување, трајни и долг животен век.Лесен за употреба, само да се стави оваа заптивка црево филтер во главата на цревото.Метален филтер екран отстранува прашината, слоевита и остатоци, намалување на можноста на млазницата затнување и продолжување на работниот век на опремата.Опис на производот Спецификација : Материјал : не ' Рѓосувачки Челик и Гума Внатрешен Дијаметар : 0.55 Инчен/ 14cm Надворешниот Дијаметар : 0.96 инчен/ 24.51 mm Боја : Црна Пакет Вклучува : 20 PCS Филтер заптивка гума печат за миење Функција : Изработени од нерѓосувачки челик и гумени материјали, кои се отпорни на стврднување и напукнување, трајни и долг животен век.Лесен за употреба, само да се стави оваа заптивка црево филтер во главата на цревото.Метален филтер екран отстранува прашината, слоевита и остатоци, намалување на можноста на млазницата затнување и продолжување на работниот век на опремата.Добар помошник за секојдневна употреба.

Особините

Material:
Stainless Steel and Rubber
Inner Diameter:
0.55Inch/ 14cm
Outer Diameter:
0.96 inch/ 24.51 mm
Color:
Black
Package Includes:
20PCS Filter gasket seal rubber washer
Feature:
Made of stainless steel and rubber materials, resistant to hardening and cracking, durable and long service life. :
Easy to use, just put this gasket hose filter into the head of the hose. :
The metal filter screen removes dust, sediment and debris, reducing the possibility of nozzle clogging and extending the service life of the equipment. :
Good helper for daily use. :

Купувачите избираат и