.

.

Vamotto 3-во-1 Влечат Свинско Шредер Канџи - не ' Рѓосувачки Челик Месо Канџи BBQ Месо Предници за Сечење Ракување Резба Храна на Скара Шепи Ноктот Управувачот Сет за Додел

Vamotto 3-во-1 Влечат Свинско Шредер Канџи - не ' Рѓосувачки Челик Месо Канџи BBQ Месо Предници за Сечење Ракување Резба

DEN 406.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

★ Висок Квалитет, од Нерѓосувачки Челик Месо Канџи : Нашите трајни канџи се направени од цврст нерѓосувачки челик, посилен и се шири, никогаш не се топи или да се наведнат и да ги преземат отпорност на топлина 1112°F / 600°C. ★ Свинско Шредер од Ноктот со 3-Во-1 Функција : Покрај месо шредер канџи, таа, исто така доаѓа со Нож и Шише Openner, тоа е повеќе convienient. ★ Portablity и Лесен за Чистење : да Не изгризано во рачки го прави нашето рендан канџи полесно да се исчисти од пластични канџи како ништо навистина се држат до нив.И машина за миење садови безбедно е на располагање.По usded, може да се стави во машина за миење на садови или да се мие со топла вода.Не mildew, нема рѓа. ★ Месо Управувачот Предници Никогаш не Губат Контрола : мечка шепа обликувани така можете да ги собереш и да носат топла храна во кујната без нив опаѓа или горење на вашите раце. ★ Доживотна Гаранција : Ако во било кој момент сте задоволни со вашиот влечат свинско шредер канџи можете да ја врати за полно пари гаранција за враќање на средствата.Ние Се Земе Услуги На Клиентите Кои Сериозно.Надградба на Месо Шредер Канџи, Мечка Канџи за Сечење Месо, Месо Канџи BBQ Алатки за Сечење Месо, Пилешко Шредер Алатка, Мулти-Функција Не се Лизга Кујна Ноктот Utensil.Зошто Да Изберете Vamotto Месо Шредер Канџи ?. 1. Поради тоа што е направен од високо квалитетни нерѓосувачки челик, таа е отпорна на високи температури, не содржи BPA, и не се топи и се наведнуваат. 2. Лесно да се Чисти.Не изгризано во рачки го прави нашето рендан канџи полесно да се исчисти од пластични канџи како ништо навистина се држат до нив. 3. Лесно & Забавно да се користи.Користење на правото алатка за правото за работа - стоп се бори со случаен вилушка од вашата фиока или skewers од гаража!.

Особините

Купувачите избираат и