.

.

KINGTOP Голф Flagstick Мини, Ставајќи Зелено Знаме за Двор, 3 Стапки Јарболот 2-Дел Дизајн, Golf Pin Знамиња Дупка Првенство во Собата, 4 Ставање Првенство, 3-Пакет

KINGTOP Голф Flagstick Мини, Ставајќи Зелено Знаме за Двор, 3 Стапки Јарболот 2-Дел Дизајн, Golf Pin Знамиња Дупка Првенство

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

УНИКАТЕН - Јарболот дизајниран со Топката Retriever, дозволувајќи им на голфери не свиткување надолу за да ги собереш топче за голф повеќе, но само подигнете до северниот пол за да се добие топки.Јарболот - Користење на највисок квалитет на индустриски стандарди fiberglass, ќе не delaminate и да предизвика опасни splinters како и другите.Дупка Куп - Направени од балистички тип ABS светла бела пластика кои не ќе бојата, и дизајнирани со 3 мозоци дупки да се задржи вашиот голф купот на сува и чиста.Одговара на сите PGA регулатива пракса знаме столбови.Најлон Знаме Направено од 420 deniers, УВ стабилизира полиестер.Мерки 6" X 8" PGA стандардна големина голф пракса знамиња и тоа е пораби да цевка овозможувајќи ви да ја ротирате насока.Апликација - Изградете ја вашата сопствена пракса дупка веднаш во вашиот двор со Kingtop знаме стап комбо комплет.Сончевата светлина се Отпорни на Печурки Капа за Удобно да се Сфати.Најголем Индустриски Стандарди За Квалитет Површински Третман Знаме Стап.Издржливи ABS Топката Retriever.Три Големи Дренажа Дупки за Макс Остатоци Проток.Лифт до северниот пол за да се добие голф топки.Нема повеќе свиткување во текот на pick-up.Лесно да се постави и да ги симнат.Помага да се подобри краток игра пристап.Ја подобрува оптоварување точноста и растојание контрола.Брзо ги симнат и совршена големина за складирање цели.Совршен за сите нивоа на голфери Забава за целото семејство.Лесно да се постави и да ги преземат down Helps подобрување на краток игра approach Improves оптоварување точноста и растојание control Quick ги симнат и совршена големина за складирање purposes Perfect за сите нивоа на голфери Забава за целото семејство.На KINGTOP Двор Возење Опсег ви овозможува да се практикуваат и фина мелодија вашиот краток игра во удобноста на вашиот сопствен задниот двор.

Особините

Купувачите избираат и