.

.

Leopinky Сина Туш Завеса во Собата, Геометриски Туш Завеса во Собата, 4pcs Туш Завеса Поставени со Не се Лизга Килими, Тоалет Капак Капак и Бања Мат, Водоотпорен и Издржлив

Leopinky Сина Туш Завеса во Собата, Геометриски Туш Завеса во Собата, 4pcs Туш Завеса Поставени со Не се Лизга Килими,

DEN 599.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

????[4pcs Геометриски Туш Завеса Поставите] : вклучување на туш завеса, Тоалет капак покрие мат,Не се Лизга бања килими, U-форма мат, и 12 трајни куки;. ????[Водоотпорен Туш Завеса] : туш завеса е направен од Високо-квалитет на полимер полиестер ткаенини, има силна отпорност на вода, брзо сушење;. ????[Не се лизга Дизајн] : Тоалет капак покрие мат, бања мат, и бања килим на сина геометриски туш завеса поставени се слива цвет точка пластични дното, мека и дише, не е лесно да стареењето, antiskid и апсорпција на вода, исклучителна предност завиткување издолжување на животот на душеци;. ????[Лесно да се Откажам . ????[100% Задоволство Гарантира] : Leopinky е посветена на обезбедување на клиентите со високо-квалитетни услуги, ако имате било какви прашања во врска со сина геометриски туш завеса во собата, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговори веднаш штом е можно,ако не сте задоволни со стоката, можете да изберете безусловно наплата во рок од 30 дена, па можете да купите со апсолутна доверба!.Leopinky бања поставите донесува напредни HD технологија на печатење, кој го направи шема јасно и живописно, вистина и не е лесно да падне и да исчезнат.

Особините

Купувачите избираат и