.

.

nomadiQ Заштитен Ракав за Преносни Гас Скара

nomadiQ Заштитен Ракав за Преносни Гас Скара

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

✅ СИЛНИ И ИЗДРЖЛИВИ - Овој заштитен торбичка е направен од neoprene.Доволно силна за да се справи со вашиот авантури на отворено, додека, исто така, мека и елегантни, ова ракав е направен за да се заштити вашиот nomadi Q Преносни Скара. ✅ ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА - Ова торбичка брзо придава на вашата скара додека укината.Веднаш го отстраните од вашиот скара да се отвори и да се расплетува, и започнете готвење. ✅ ПОГОДНО - Овој заштитен ракав има ремени кои лесно да се одржи на две капе коцки и на цревото собранието (и вклучени со скара). ✅ СТИЛСКИ - Достапни во црна, на торбичка е елегантен и е речиси исто толку кул како скара себе.nomadi Q е reinventing идејата на преносни скари.Нема повеќе lugging околу големи, крупни скара или кеси на јаглен.Оваа ЛЕСНИ преносни скара тежи САМО 12 ФУНТИ, додека обезбедување на сите карактеристики на целосна големина на скара.И кога скара е укината, тоа е супер елегантен и е сигурен да го фати сите на внимание.На nomadi Q Скара е совршен скара да се земе било каде, вклучувајќи излети, плажа, пешачење, патот патувања, планинарење, риболов, лов, пловењето, кампување, велосипедизам, и повеќе.Тоа е совршен за мали patios и палуби, или за вашиот RV.Неговиот компактен дизајн ќе се вклопи во било каде, па можете да ги преземат тоа насекаде.

Особините

Купувачите избираат и