.

.

100 Оригами Хартија Кран Washi Хартија во Оригами Кран Различни Модели Јапонски Печати Направени од 3.81 cm 1.5 инчи за Свадба Оркестарот Origamipolly

100 Оригами Хартија Кран Washi Хартија во Оригами Кран Различни Модели Јапонски Печати Направени од 3.81 cm 1.5 инчи за

DEN 370.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

Пакетот доаѓа 100 парчиња Мали димензии рачно изработени укината оригами хартија кранови во мешани - ХАРТИЈА : Washi Хартија - БОЈА : Меша и по Случаен избор - SIZE : се Шири крила Големина : Прибл. 1.5 инчен x 1.5 инчен".Сите оригами кран рака е укината.оригами хартија кранови во Меша и се Radom (имаме 100 различни модели и промените Секој Месец ).Нашиот занает се надевам дека ќе исполни се што ви треба.Јапонски укината хартија кранови се прекрасна декорација за свадба, роденден, настан прослава, фото проп позадина, предлози, заклетвата renewals, денот на вљубените, булчински тушеви, ангажирање лица, бебе туш и церемонии итн. 100% ЗАДОВОЛСТВОТО ЗАГАРАНТИРАНА - Origamipolly Резерви е горд на висок квалитет на своите производи.Задоволството на клиентите е многу важно за нас, па не контактирате ако имате било каква загриженост.Ние сме среќни да ви помогнат и ќе ви гарантира резолуција.Оригами хартија кранови Washi Хартија рачно изработени укината за Декорација за било какви прилики, како на пример, свадба, годишнини, роденден, матура, сите видови на партии, прилог на вашиот уметнички дела.итн. - Опис ★ БОЈА : се Меша и се Radom (имаме 100 различни модели и промените Секој Месец^^ ) ★ ГОЛЕМИНА : се Шири крила Големина : Прибл. 1.5"x1.5" ( 3.81 cm x 3.81 cm ) Оригами Washi Хартија.

Особините

Купувачите избираат и