.

.

3 Еез Кујна Пинцети Скара Маша 12Јапонски корејски BBQ Маша Кујна Маша за Готвење, Служат Тонг Кујна Маша Нерѓосувачки Челик Готвење Маша Пинцети за Салата, Кампување,

3 Еез Кујна Пинцети Скара Маша 12Јапонски корејски BBQ Маша Кујна Маша за Готвење, Служат Тонг Кујна Маша Нерѓосувачки

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Пакет : 3 еез од нерѓосувачки челик кујнски помош на пинцета.Мерки 6.5 инчи, 8.5 инчен и 12 инчен долго.Различни големини на пинцети ги задоволат вашите различни потреби.Високо-квалитетни материјали : Tweezer е направен од високо квалитетни нерѓосувачки челик, огледало полиран не ' рѓосувачки челик, изграден за да трае.Совршен Алатки : парична казна tweezer маша имаат прецизност serrated совети како да се одржи храна лесно да се зафат и се стега парична казна и лесно да се исчисти и складирање.Мулти-цел : Можете да ги користите за издржување на изработката, торта декорација, месо, бифтек, пржени, жешка куче, шпагети, бифе, bbq, печење и така натаму.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку Порака.Сите проблеми ќе бидат решени.Ние гарантираме 100% задоволството на клиентите.Купи со доверба★.Купи со доверба★ Обезбедување на клиенти со задоволително производи и услуги отсекогаш бил нашиот гол.Па искрено се надевам дека ќе има одлична шопинг искуство на овој период.★ Ако имате било какви прашања во врска со производот, ние ќе се обидеме да обезбедиме најдобро решение за вас во рамките на час.Спецификација : Материјал : Храна одделение од нерѓосувачки steel Size : 6.5 инчи, 8.5 инчен, 12 inch Color : Silver Package се Вклучени : 3 x Нерѓосувачки челик tweezers Features : ★Висок квалитет, од нерѓосувачки челик материјал, 100% сосема нов.★ Прецизност serrated совети маша, фина изработка, практична и издржлива.★Дизајн удобно и флексибилна употреба, тие се направи вие да уживате во задоволството на рачна работа.Топло Совети : ве Молиме овозможи 1-3мм/0.04-0.12 инчен грешка поради прирачник за мерење и мали варијации на боите за различни екранот поставување.ction.

Особините

Купувачите избираат и