.

.

BALEAF Мажите Joggers Панталони Лесни Работи Тренингот Спортски Тренинг Салата Брзо Сува Заострените Jogger Патент Џебови

BALEAF Мажите Joggers Панталони Лесни Работи Тренингот Спортски Тренинг Салата Брзо Сува Заострените Jogger Патент Џебови

DEN 1603.20

Износот
Во форма достапна за нарачката

73% Најлон, 27% Spandex.Drawstring затворање. 【Ткаенина Надградба】Високо-квалитетни најлон и spandex мешавина ткаенина, високо-еластичен, влага-wicking, кул и дише.Длабоко патент џебови осигурува безбедноста на вашите вредности, достапни за 6.7" Мобилен Телефон.Единствена мрежа Страничните Панели овозможува повеќе вентилација и прави да изгледаат модерно.Еластична корселе со внатрешен drawstring за персоналните се вклопуваат и широк опсег на движење.Еластична Заострените Манжетни за подобро се вклопуваат, совршена за трчање, џогирање, тренингот, насловна фитнес, повик носат, lounging околу куќата и други активности на отворено.Удобно Ткаенини : 73% Најлон + 27% Spandex(Elastane) лесни s Лесни Runnnig Панталони одберете премиум Најлон/spandex ткаенина да понуди подобра breathability и влага wicking способност од нормално полиестер еден,lightwieght брз суви ткаенини не ќе биде леплива кога потење,да ви се исуши и се фокусираше на вашите игри.Удобно Ткаенини : 73% Најлон + 27% Spandex(Elastane) лесни & брз dry Unique Вентилирани Мрежа на двете страни ќе им овозможат максимална breathability Reflective елементи помогнат да останат видливи во ниско-светло активности на отворено.

Особините

Купувачите избираат и