.

.

UIN Жените се Лизга На Патики Секојдневен Мокасини Плетени Уметност Насликана Удобност Мека Одење Чевли

UIN Жените се Лизга На Патики Секојдневен Мокасини Плетени Уметност Насликана Удобност Мека Одење Чевли

DEN 1344.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Етилен Винил Ацетат единствена.ГОЛЕМИНА ПРЕДЛОГ : Ако вашите нозе се тенки со нормална големина 8.5, 9 или 10, ние би ви препорачуваме да изберете една помала големина од оние што обично се носат.УДОБЕН, ЛЕСНО ДА се ЗЕМЕ & ИСКЛУЧУВАЊЕ : Нема shoelaces и високо еластична бенд направете го тоа лесно да ги вклучи и исклучи.Bionic дизајн одговара на вашите нозе удобно додека чевли лесни заштедува енергија, дури и по земајќи ги илјадници чекори.ЕКОЛОШКИ : UIN плаќа многу напор за да се намалат негативните влијанија врз животната средина.Нашите материјали се безбедни со еколошки-пријателски функции, ограничување на загадувањето на екосистемот.Ниту еден од UIN патики вклучува крзно или други елементи од животинско потекло.СКРОЕНИ ЗА ПАТНИЦИТЕ И УМЕТНОСТ ЕНТУЗИЈАСТИ : UIN Обувки за мокасини се резултат на две страсти — патување и уметноста.Многу патници и уметност ентузијасти, исто така, веруваат во такви ентузијасти, удобно и забавно пристап кон модата.UIN Станови се исто така совршени за дневна употреба, е применлив за посетување на училиште, возење, патување, забава, концерт, и шопинг.ПОДАРОЦИ ЗА СИТЕ НА ВАШАТА ЛИСТА : омилениот луѓе во вашиот живот заслужуваат најдоброто на некои посебни денови.Без разлика дали сте шопинг за вашата сопруга, сопруг, девојка, момче, мајка, сестра или пријател, или дете, овие уникатни насликани чевли ќе ви помогне да ја искажете вашата љубов и да го фати на видот на другите.Големина : 4.5 | Боја : Сончогледово Промоции може да варира во зависност од големината/боја.

Особините

Купувачите избираат и