.

.

ALICEPUB Оглавник Chiffon Деверуша Облечи Краток Коктел Формално Фустани за Жени Партија

ALICEPUB Оглавник Chiffon Деверуша Облечи Краток Коктел Формално Фустани за Жени Партија

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Квалитетот chiffon ткаенина во надворешниот слој, удобен pongee поставата и да не се види преку.Увезени.Патент затворање.Рака Мие Само.За Персонализација : Ние обезбеди 40+ најпопуларните бои за вашиот избор, само изберете" Една Големина" и "Custom Color", кликнете на копчето "Прилагодите Сега" и да се пополни во вашиот вистински мерки за биста, половината, колковите, итн, ние ќе го потврди обичај детали со вас во 24 часа, а потоа ние сопствени направи овој фустан за вас со совршена монтажа.Сите фустани се испраќаат на 2 до 5 дена.Карактеристики : Целосно наредени, Вграден градник, краток фустан карактеристики на класично убава оглавник вратот, А-линија gown спарени со flaterring ruched bodice и коленото должина на здолниште.Уникатен Производ : Ние сме постојано освежување на стилот и бојата на деверуша фустани да ви даде уникатна, стилски и удобен фустани, и ние сме биле усвоени од страна на стотици свадба фотографи од целиот свет.Облека за Нега : Рака мие или машина за миење на располагање.Преферирана страна се мијат и одделно се мијат со други облека, предизвика миењето на рацете е секогаш најдобриот метод за перење chiffon.За машина за миење, изберете нежен циклус, и бидете сигурни дека температурата на водата е ладна и вртењето е на ниско ниво.Лежеше на објектот стан во својата природна форма на сушење решетката или висат да се исуши.За да ги отстраните брчките, ние препорачуваме испаруваат за најдобри и најбезбедно заврши.За Прилики : На квалитетот chiffon совршен фустан за свадбата виолина на концерт, ангажман, свадба/плажа свадба/полу формално свадба/формално фарма свадба/лето свадба, воена топката, црна вратоврска настан, Црна ll нема да имаат проблеми со наоѓање на совршен gown за вашите посебни прилики.

Особините

Купувачите избираат и