.

.

16PCS Плоштадот Силикони Стол Нога Кат Заштитник, Чаир Нога Маска, Мебел Нога Заштитник, Мобилни Маса и Стол Нога Маска, Заштита на Подот од Гребнатини

16PCS Плоштадот Силикони Стол Нога Кат Заштитник, Чаир Нога Маска, Мебел Нога Заштитник, Мобилни Маса и Стол Нога Маска,

DEN 551.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

【СТОЛ НОГА т знаете што да изберете големина, што може да се измери и снимање на вашиот стол нога големина, кажете ни и ние ќе ви ги даде најдобрите препорака).Напомена : . 1. Ако вие не треба да се движат вашиот мебел, можете да го покрива внатре и надвор, и употреба на внатрешноста со не се лизга честички како надвор да се допре подот (чувствував дното се претвори во внатрешноста на дното).На страна со не се лизга честички се направени од силика гел, дава големо триење, да се спречи вашиот мебел од лизгачот. 2. Нашите чувствува дното стол нога опфаќа не се погодни за употреба на теписи.Бидејќи чувствував е во контакт со тепих, постои релативно голем триење сила.Кога стол е преместена, триење сила ќе го направи силиконска маска, одделно од катедрата нога. 3. При вградување силикони стол нога маски, некои нозе, со остри рабови или скок-како проекции понекогаш се отсечени од силикон.Во овој случај, ве молиме да заврши на стол нозе, со проѕирна лента прв, а потоа го стави на стол нога маска за да избегнете оштетување на силиконски заштитник.

Особините

Купувачите избираат и