.

.

HANDYGO Замав Постави Загради - Тешки Челик Замав Комплет, 2 DIY Дрвени Замав Хардвер Заградата, Игралиште Делови на Опремата, со Додатоци за Монтирање, за играње, Зелена

HANDYGO Замав Постави Загради - Тешки Челик Замав Комплет, 2 DIY Дрвени Замав Хардвер Заградата, Игралиште Делови на Опремата,

DEN 1194.48

Износот
Во форма достапна за нарачката

????Производ материјал : Тешки-должност структурни челик, силни и издржливи, зелена боени, да може ефективно спречување на корозија и ' рѓа. ????Дизајн на производот : Само поправат 4"x6" (со точно мерење на 3.8" x 5.8") замав заградата на врвот зрак, а потоа лизгајте 4"x4" (со точно мерење на 3.85" x 3.85") нога во заградата, инсталирајте завртки и подлошки, и може да Создаде совршен дворот На рамка замав во собата. ????Производ апликација : Отворен Игра, игра се поставува за дворот. ????Спецификација на производот : 2 замав постави загради, 28pcs дрвени завртки и 28pcs подлошки. ????Производ по-продажбата на : грижете се-бесплатен 30 дена гаранција безусловна слободни враќање и замена, и пријателски услуги на клиентите.

Особините

Купувачите избираат и