.

.

Bresuve Туш Мозоци Коса Cather, Силикони Цевка за Одвод на Косата Catcher Затка Филтер со Морон за Бања, Кујна Гума Када Цедилка Маска за Коса Catcher (Црна)

Bresuve Туш Мозоци Коса Cather, Силикони Цевка за Одвод на Косата Catcher Затка Филтер со Морон за Бања, Кујна Гума Када

DEN 1380.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

【БЕЗБЕДНО СИГУРЕН КАДА ЗАТКА】Морон дизајн.Дизајниран со морон.Поправи тоа да било каде ви се допаѓа.Исцедете ги покрие ефикасно фаќа косата, истовремено овозможувајќи водата за потрошувачка, потрошувачка покрие ефикасно фаќа косата, истовремено овозможувајќи вода за да се исцеди。забелешка:не одговара на мат и нерамна површина. 【ШИРОКО АПЛИКАЦИЈА】Широка примена : одговара за било стандардни типови на канализација, тоне или кади, одговараат за кујна, бања, се мијат слив, потрошувачка, кади и тушеви. 【ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА】Прикачување на вшмукување чаша на потоне површината и да се притисне на сите воздухот во внатрешноста на вшмукување чаша, и лесно да се отстрани за тоа да се чисти со вода. 【ТРАЈНИ ПОТОНЕ PLUG ПОКРИЕ】Изградена на флексибилни TPR силикон кој овозможува лесно поставување и лесно чистење, водоотпорен и лесно да се чисти. 【УНИВЕРЗАЛНА】Плоштад,13*13*2cm,35g.Одговара на сите помалку од 11*11cm штекер на мивки, тушеви или кади мозоци.Боја : Црна.

Особините

Купувачите избираат и