.

.

Печење Стапови 8 Pack Продолжи 32 Инчен Smore Skewers, од не ' Рѓосувачки Челик BBQ Предници со Дрвена Рачка, Telescoping Smores Стапови за Оган Јама, Campfire

Печење Стапови 8 Pack Продолжи 32 Инчен Smore Skewers, од не ' Рѓосувачки Челик BBQ Предници со Дрвена Рачка, Telescoping

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

????【Изградена Минатата】-Smores Стапови за Оган Пит се направени од Храна одделение 304 од не 'рѓосувачки челик кој Анти -' РЃА, Обезбедена храна безбедно, исто така, НЕ е ЛЕСНО ДА се НАВЕДНУВААТ И СКРШЕНИ.ЕДНО ВРЕМЕ калапи дрвена рачка, мазна и брус слободни која ви даде удобен зафат во меѓувреме се заштитат рацете од високите температури. ????【Мерка на детето Дизајн】-не ' Рѓосувачки Челик, со можност да биде продолжен BBQ Предници функција не-остра, тапа совети кои се спречи децата од оневозможи да дојде на себеси и другите.8 мулти-боја на рачка совети направи тоа лесно да се идентификува кога се приклучат во забава - нема повеќе да се бори за кое се држи припаѓа.Секој производ пред превозот ние внимателно селектирани, па количини и квалитет се добро да се гарантира. ????【Безбедно Telescoping Вилушка за Деца】-Нашите 32 инчен не-остри prongs печење стапови за оган јама кое може да биде продолжен од 12 инчен 32 инчен како ви се допаѓа, како 32 Инчен е на должината значи дека може да се печено од безбедна далечина.Со два не-остри prongs па лесно може да се одржи на топли кучиња, или зеленчук, без храна врти и без лепење себе.Ротирачки вилушка оска на удар на вашите прсти се спречи топли кучиња, и колбаси од нерамна готвење. ????【Лесно да се Чисти и Складирање】- со можност да биде продолжен BBQ вилушка дизајн и отпорни на топлина платно торбичка се погодни за долги кампување патувања или чување.Чистење на печење стапови е многу лесно!Вие само треба да се стави на совети во чаша со вода за околу 15 минути. ????【Смешно Smores Skewers Assitant】- Оваа е-мора да има скара додаток за полнење за вашето семејство и пријатели.Тоа може да се печено skewers smores, колбаси, hotdogs, wieners зеленчук, пченка на парче и овошје.На telescoping предници со торба одговара отворено партија, campfire, излет и скара во поле, или градина.Опис на производот : На печење стапови за оган пит се направени од не ' рѓосувачки челик, храна-одделение, и безбедно материјал кој може да издржи многу високи температури.На дрвени рачки се минимизира преносот на топлината, осигурувајќи комфорно и безбедно зафат за себе и за малите.Спецификација за производ : Материјал : не ' рѓосувачки челик и дрво се Справи со должина : 4.6 во Проширување должина : 32 инчен Скратување должина : 11.8 инчен Prong вилушка должина : 3.5 инчен Уживаат печење забава Кампување Во Природа Дворот Се Заедно Оган Јама со Семејството и Пријателите Ужива Право Надвор од RV За Десерт По Голема СКАРА Забелешка : 1.Децата подобро да ги користат овие под возрасни надзор, се Справи со внимание. 2.При користење на овие стапови, ве молиме да се продолжи колку што е можно од оган за одржување на безбедно растојание и за потребите на заштита на капа на дршката од прегреат топење. 3.Како топлина генерирана од страна на скара вилушка во контакт со оган извор, по печени, се чека на скара вилушка да се излади или изнесување на храна пред да го користите.Пакет : 8 PCS Печење вилушка 1 PCS Водоотпорен торбичка.

Особините

Купувачите избираат и