.

.

STOW & СПИН 2 Ниво Мрзливи Сузан Плочата Зачин Рек Организатор Ротирачки Зачин Носителот Полица w/Двојно Фабрика Леќата Организатор Полици за Зачини Делукс Зачин Поли

STOW & СПИН 2 Ниво Мрзливи Сузан Плочата Зачин Рек Организатор Ротирачки Зачин Носителот Полица w/Двојно Фабрика Леќата

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

✅ ОРИГИНАЛНИОТ STOW-N-СПИН - НЕМА ПОВЕЌЕ НЕРЕД ВО ВАШИОТ КАБИНЕТИ : Нашите 10 7/8"D x 13 3/16"W x 7 5/16"H кујна зачини полица е направен за уредни зачин чување во кабинети со 11" длабоко полиците.Тоа е нивоа зачин рек држи 24 лименки или 50 леќата s безбедно за сите површини - дури и стакло.Една четвртина пак, овозможува поголема пристап до задниот дел на полицата.Вие одвај може да се види на Pringles пред четврт чекор.Вие не може да го направи тоа со круг плочата.Станот страна го прави можно.Дали сте уморни од безброј малку зачин шишиња кои предизвикуваат хаос во вашиот шкафове?.Дали сте имале доволно на неуредна леќата шишиња cluttering вашиот countertop?.Во потрага за уредно чување на сите ваши зачини контејнери?.Воведување На Еден Делукс Зачин Кабинет Организатор, Создадена од страна на Stow-n-Спин.При подготовка на дневни семејството оброк, време е скапоцено.И во потрага за мали рузмарин, оригано или оревче шише може да се докаже кошмар, ако вашата кујна кабинет е во хаос.Имаме објави ергономски мрзливи сузан зачин рек организатор што ќе се одржи на СИТЕ ваши леќата & зачин шишиња, правење на вашиот кујна активности за побрзо, полесно и најефикасен!.D-облик за да заштедите простор, УЛТРА цврсти и со мала полица rim да се заштити лесно да се пробие контејнери, нашиот кабинет организатор е совршен исто така и за вашиот апчиња, лекови, додатоци, витамини, храна за бебиња тегли, храна за миленичиња конзерви и многу повеќе.Можете исто така да го користите во вашиот фрижидер, во вашиот плакар, под мијалникот за вашиот детергенти, во спалната соба за вашиот парфеми, шминка & ноктите полирање или во бањата за вашиот шампон, лосиони и сите дневни убавина производи за нега.D-Облик ротирачки зачин решетката.Втората Фабрика се направи сè видливо и обезбеди чување.Лесен пристап до вашиот шишиња.Направен е во САД од премиум полимер пластика.Позитивни влечење имајќи база на почитување на сите површини.Голема одржување капацитет (еден делукс модел има 25 lbs).Одговара на речиси сите големи кабинети.Максимизира простор за складирање, за разлика од круг грамофони.Доаѓа со машина-перат полица лагер или избрише со сапун и вода.Достапно во 5 различни елегантен дизајн.

Особините

Купувачите избираат и