.

.

VALFLUIDS Коса Catcher Туш Исцедете ги Покрие, за Бања Бања и Кујна, Лесно да се Инсталира и да се Чисти (5 Pack)

VALFLUIDS Коса Catcher Туш Исцедете ги Покрие, за Бања Бања и Кујна, Лесно да се Инсталира и да се Чисти (5 Pack)

DEN 191.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

VALFLUIDS коса catcher туш исцедете ги покрие е направен од висок квалитет на гума,мека и трајни,анти-лизга,се карактеризира со еластичност и абразивни отпор.Големината на 5.2" x 5.2" x 0.48" ,погоден за сите видови на тоне под 5.12" x 5.12" инчи. 5 бои и со различни светли бои, Розова, Сина, Зелена, Темно сива и светло сива.Лесно да се Инсталира и се Чисти,се препорачува редовно да се чисти косата и други остатоци од туш коса стапица за да се спречи блокадата и да се обезбеди дренажа брзина.Одлично за тоалет, перење, бања, кујна, мијалник, цевка за одвод за долготрајна заштита против дренажа затнување.VALFLUIDS Коса Catcher Туш Исцедете ги Покрие е направен од висок квалитет на флексибилни Термо-Пластични-Гума, против пролизгување, мека и издржливи.Погоден за повеќето стандардни тоне, може да се користи за кујна, туш, машина за перење или када дренажа.Лесен за употреба и лесно да се исчисти.Големина : 5.2" x 5.2" x 0.48".VALFLUIDS коса catcher може да се широко се користат во кујнскиот мијалник, перење на мозоци, бања мозоци, мијалник и када дренажа цевковод, и насекаде каде што сакате да се запре и да се фатат residuals.Стави потрошувачка коса catcher во соодветните потоне, и отстранување е супер лесно, само го дофати грутката од catcher и продолжувам да одам.Бренд : VALFLUIDS.Материјал : висок квалитет на гума.Големина : 5.2" x 5.2" x 0.48".Објектот Тежина : 6.7 ОЗ.

Особините

Купувачите избираат и