.

.

Тесла Модел 3 Тркала Центар Центар Капа за Полнење, S & X Тркала Капа Комплет Центар Капа Повлечи Орев Опфаќа (4 Центар Центар Капи + 20 Тркала Повлечи Орев Опфаќа+1Pack Клу

Тесла Модел 3 Тркала Центар Центар Капа за Полнење, S & X Тркала Капа Комплет Центар Капа Повлечи Орев Опфаќа (4 Центар

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

【Сопствени дизајниран】Големина : 56 MM.Центарот центар капи се специјално дизајнирани за Тесла Модел 3 Model S и Моделот на X, точна големина.Тоа едноставно е 10 минути за да се направи вашиот Тесла стојат надвор, лесно да го инсталирате, исто покрие на воланот центар и орев. 【Висока Премија Материјал】Силни и издржливи, направени од Водоотпорен, Прашина-доказ и Анти- ' рѓа ABS + КОМПЈУТЕР материјал.Не само кој во анти- ' рѓа, анти-прашина, анти-нула, но исто така и висока цврстина и цврстина, анти-корозија, пофлексибилна за размена на оригиналниот тркала капа, фирма за инсталација и добра запечатување. 【Лесно да се Инсталира】Не-деструктивни Инсталација!Висока прецизност, точни тока дизајн, лесно plug-in и да ги отстраните.Употреба на шрафцигер да награда исклучи оригиналната тркало покрива, потоа притиснете нашиот центар капа со точна локација. 【Визуелно Уживање】За возачите кои сакаат да се прикаже визуелно впечатлив дизајн скриени под Аеро Тркало, заштитни Капаци.Светла боја и цврста текстура, се користи за да ги красат автомобил, веднаш се подобри визуелен ефект на воланот. 【Она што Ќе Добиете】4 ПАРЧИЊА Мат Црна Тесла Тркала Логото Центар Капи +20 КОМПЈУТЕРИ Црна Повлечи Орев Опфаќа + 1 x повлечи орев покрие puller.Ние нудиме живот техничка поддршка и 30 дена без проблеми политика на враќање.Неверојатни подароци за семејството, пријатели, љубовници за Божиќ и сите фестивали.Боја : За Мат Црна Боја.

Особините

Купувачите избираат и