.

.

TNP 3,5 мм Моно Кабел (6FT) - 12V Активирањето, IR Инфраред Сензор Приемник Продолжување Extender, 3.5 мм 1/8 TS Monaural Мини Моно Аудио Приклучок Џек Конектор Машки да Машки Кабел Жица

TNP 3,5 мм Моно Кабел (6FT) - 12V Активирањето, IR Инфраред Сензор Приемник Продолжување Extender, 3.5 мм 1/8 TS Monaural

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Компатибилен со повеќето A/V компоненти, серво засилувачи, пред-засилувачи, проектори, електронски екрани, и IR инфраред примачите Моделирани конектори со вирус олеснување обезбеди солидна висок квалитет на врската помеѓу поврзани уреди.Високи перформанси разноврсна кабел прецизно пренесување на квалитетот на детални чисти природни чисто аудио звук со реализам и јасност jitter-слободен моно формат сигнали; Избалансирани солидна проводници за зголемена внатрешна бучава одбивање и појасна, продлабочување на бас и да ги елиминираат влакно-интеракција нарушување.Кислород Слободни Бакар Линии во комбинација со двојно оклопна овозможи максимално аудио квалитет; намалување на нарушување и сигнал на косата.За користење со : DVD Bluray играч, автомобил аудио систем, DAC, CD плеер, конзола за игри, AV приемник, дигитален снимач, приклучок за слушалки, компјутер звучна картичка, audiophile квалитет домашно кино кино Hi Fi систем и многу повеќе.Дали својот лаптоп, таблет, е радио за автомобил или домашен стерео систем, може да се очекува сигурен перформанси од овој стерео аудио кабел.Нејзините изградени да издржат тешки за употреба, вградување dual-заштитен; корозија-отпорни, полиран метал конектори; и флексибилен кабел за приклучоци.

Особините

Купувачите избираат и