.

.

Yedio Салата Чаши Сет, 32 Унци Порцелански Служат Чаши за Кујна, Голема Бела Садот за Салата, Супа, Овес, Тестенини, Овошје, Сет од 2, Фурна машина за миење Садови Безбедно

Yedio Салата Чаши Сет, 32 Унци Порцелански Служат Чаши за Кујна, Голема Бела Садот за Салата, Супа, Овес, Тестенини, Овошје,

DEN 383.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Мултифункционален Бели Чинии : Овие порцелански салата чинии се совршени за салата, овес, тестенини, десерти, ореви, супа, јогурт, пуканки.Оваа големина е одличен за семејни вечери, храна за складирање, ресторан услуга или празник подароци.Практичен и Минималистички Дизајн : Овие салата чинии се навистина чиста бела и отпорно на гребење.Исто така постои и практичен големина дизајн : Дијаметар : 7.4", Висина : 3.3", Максималниот капацитет : 32 оз.Професионални Порцелански Производство : Овие порцелански служат чинии се направени од champion почвата на зелена заштита на животната средина, со кој се овозможи porcelains да биде многу побезбедна и поздрава, цврсти и издржливи.Лесно да се исчисти & Простор за Заштеда на енергија : Нашата салата чаши имаат мазна површина која ги прави лесно да се чисти, и тоа, исто така, поддржува машина за миење садови за чистење.Тоа може да магацинот рамномерно, која може да спаси многу простор во вашата кујна.Нашите порцелански служат чинии се направени од издржлив материјал, вие можете безбедно да ги користат во Микробранова печка, Печки, Ладилник, и Dishwashers.Ве молиме имајте на ум дека тоа е најдобро да се носат ракавици при земање надвор од рерна и микробранова печка.Во изминатите 18 години, Yedio е посветена на R&D, дизајн, производство и продажба на дневно-употреба порцелан, обезбедување добар квалитет на производот и начин на живот за глобални клиенти.Yedio има голема предност од заврши синџирот на снабдување.Само во сопственост на фабрика е потврдена од страна BSCI, и SEDEX.Да се почитуваат зелена производство, Yedio е секој производ, кои се извезуваат во сад, е направен од champion почвата, отказ на висока температура на 2462°С, кој се овозможи porcelains да биде многу побезбедна и поздрава, цврсти и издржливи, погоден за различни сцени на домашниот живот.

Особините

Купувачите избираат и