.

.

Keadic 25 Парчиња Црна M6x75 Штекер Кап Завртки Барел Ореви Комплет, Обврзувачки Завртки Мислења за Бебе Кревет Мебел/Бележник Фото Албуми Обврзувачки/Кожа Saddles Purses Појас

Keadic 25 Парчиња Црна M6x75 Штекер Кап Завртки Барел Ореви Комплет, Обврзувачки Завртки Мислења за Бебе Кревет Мебел/Бележник

DEN 215.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

✔️ Големина на Завртка Пост : Погоден Дупка со Дијаметар : 5/16" (8мм); Машки Конец Големина (Завртка/Завртки) : M6 x 75mm (D*L); Женски Навој Големина (Nuts) : M6 x 17mm (D*L).Теренот : 1.0 mm;. ✔️ Се користи за Повеќе Сцени : Погоден за кревет, маса, стол, креветчето, или workbench, одбори, кабинети, шкафови, друг мебел.Покрај тоа, тоа е, исто така, одговара за сите видови на уметност и кожа занаети и DIY производството на облека, широко се користи во тенок албуми, украсни кеси, кожни ремени, сандали, чизми, кожни торби обврзувачки, итн. ✔️ Премиум Квалитет : Направен од висок квалитет на јаглероден челик материјал, по црна боени, отпорни на ' рѓа & корозија, со висока цврстина, трајни и здрав.Со прецизност механички конец, овие штекер кап завртки се важен прилог на било кожна облека или додатоци. ✔️ Лесно да се Инсталира : Само ударна дупка поголеми 0.5 mm од дијаметарот на 8mm/0.31 инчен барел ореви капи, а потоа вметнете ја завртката во дупка на едниот крај и вметнете ја ореви за покривање на завртката на другиот крај.И на крај, користете М4 клуч заостри мебел креветчето завртки ореви. ✔️ Сигурен По продажба на Услуги : Ние сме многу убедени со нашите производи, и верувајќи дека ќе не жалам за да се добие тоа.Ако имате било какви прашања во текот употреба, ве молиме да се чувствуваат слободни да ми каже, јас сум тука да ви помогне во секое време!.Големина : M6*75 MM-12 PCS.

Особините

Купувачите избираат и