.

.

Разговараат Мажите Чак Тејлор All Star '70-тите години Висока Врвот Патики

Разговараат Мажите Чак Тејлор All Star '70-тите години Висока Врвот Патики

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Увезени.Гумен ѓон.Ткаенини : Платно.Гумен ѓон.Капа пети , Контрастот topstitching детали, Отстранлив пена cushioned footbed.Чипка-да се појавува на врвот.Увезени, Виетнам.Спротивно Сите Ѕвезда Чак 70 е голема берба чевли за мажите и жените.Повторно направена од платно патики доаѓа со модерни детали, но е класичен како и обично.Има малку повисока гума foxing, а cushioned footbed кој обезбедува долготрајна удобност и значителен гума пети капа.Дополнителни гроздобер детали вклучуваат шевови на sidewall и потешки-одделение гроздобер платно горниот за удобност и трајност.

Особините

Купувачите избираат и