.

.

ROCKBROS Велосипед Шише за Вода Носителот Торба за Велосипед Торба Handlebar Матични Торба за Велосипед Чаша Пијалок Носителот Изолираните Матични Торба Храна Снек Велоси

ROCKBROS Велосипед Шише за Вода Носителот Торба за Велосипед Торба Handlebar Матични Торба за Велосипед Чаша Пијалок Носителот

DEN 263.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

★1 L ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ : велосипед шише за вода торба има 1 L капацитет кој е доволно голем за складирање на вода во шишиња (дијаметарот на шише за вода е помалку од 2.75 инчи) алатки, копчиња и други велосипед додатоци.Она што е уште поважно, постојат исто така и на надворешниот еластична торбичка да се стави на вашиот телефон. ★MUTIPLE СТАБИЛНИ ИНСТАЛАЦИИ : Овој велосипед складирање торбичка користите мулти-позиција за инсталација дизајн кој може да биде инсталиран, не само на handlebar но исто така и на велосипед рамка и под велосипед седиште.Покрај тоа, таа дојде со 5 прилагодливи ремени, и може да се користи според локацијата.Прилагодливи еластична тока направи тоа се повеќе стабилни дури и да јава на трновит пат. ★ИЗОЛИРАНИ И ИЗДРЖЛИВИ : ROCKBROS Матични Кеса направена од е направен од 210 D + ЈП памук обвивка која е изолирана да се чува вашите пијалаци кул во жешките летни.Надворешниот од чантата е направен од 500 D филмски материјал кој е многу издржливи. ★УЛТРА ЛЕСНА : Само за 50g, нашите торба е толку лесен.и ќе не чувствуваат никаква оптоварување додека ослободување.Тоа придава на вашиот велосипед handlebar и матични овозможувајќи за брз и лесен пристап до закуски, шише за вода. ★ХУМАНИЗИРАНО ДИЗАЈН : ①Large област рефлексивни лента дизајн за предупредување полагање луѓе и возила, и да те направи побезбедно возење во текот на ноќта,②Printed со ROCKBROS ЛОГОТО на шише за вода носителот торба, мода и обезбедување на квалитет. 4 ремени се направи тоа, удобен да го инсталирате, и може да се користи за да се биде Crossbody шише торба, и може да се насекаде, каде што сакате.Оваа користете торба за на плажа cruiser, вежба велосипед, електричен скутер, виткање велосипеди, шопинг коли, патот велосипеди, скутер, итн.Дополнителен џеб дизајн на шише за вода торба, која е погодно да се земе со вашиот телефон или други мали предмети : копчиња, картички и сл.

Особините

Купувачите избираат и