.

.

YKToyz 720 Џебови Трговски Картичка Врзивно Ракави Бејзбол Картичка Врзивно Ракави, Безбол за Држачот на Картичката Случај Заштитници Одговара за Тргување Картички,Сп

YKToyz 720 Џебови Трговски Картичка Врзивно Ракави Бејзбол Картичка Врзивно Ракави, Безбол за Држачот на Картичката Случај

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

【 Спецификација за производ 】Трговски картичка врзивно ракави е изработена од архивскиот-безбедно, киселина-бесплатни не-ПВЦ материјал, издржлив и водоотпорен. 40 страници се држи 720 картички.9 џеб по страна,премиум квалитет трговски картичка врзивно средство со СТП материјал. 【 Карактеристики на производот на Картичката Врзивно 】Со hemming занает да се направи својот раб, да се обезбеди трајност и избегнување на штета.СТП Материјал поместена пред и лесни ткаенини поместена слој изграден во подобар квалитет на безбол за држачот за заштита на вашите картички од инциденти и dings. 【 Хуманизирано Дизајн 】Врвот вчитување џебови дизајниран на картичката врзивно ракави, да ги задржи вашите картички безбедно место.Премиум квалитет за поштенски чува за тргување картички папка затворени , погодно за вас да поштенски картички носителот нагоре.Нема повеќе картичка spills. 【 Широка Примена 】Празни трговски картичка врзивно одговара за сите стандардна големина картички .Компатибилен со Skylanders, фудбал картички, безбол картички, Врвот на Фанфари, Играње Карти, напад картички, MTG картички, PECS картички, мрежни картички, мини фотографии, итн.Исто така, поддршка на картички вметнување во тоа со евтини мека ракави. 【 Шопинг Искуство 】Ако ви се исполнат било какви прашања во врска трговски картичка врзивно средство со ракави, ве молиме да ни каже, без двоумење, ние ќе се направат нештата десно.бизнис мажите и жените за собирање на бизнис картички.децата за собирање на играта картички.колектор за прибирање на поштенски марки.Се применуваат за : .бизнис мажите и жените за собирање на бизнис картички,на децата за собирање на играта картички,колектор за прибирање на поштенски марки.

Особините

Купувачите избираат и