.

.

Ј. Herbin 1670 Годишнината Мастила - Злато, Сјај 50 ml Шишиња - Руж Хематит (Темно Црвено Мастило)

Ј. Herbin 1670 Годишнината Мастила - Злато, Сјај 50 ml Шишиња - Руж Хематит (Темно Црвено Мастило)

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Одлично за фонтана, пенкала и повеќето пишување инструменти.Се продаваат во 50мл стаклено шише.Подарок кутија со злато или сребро топла печат.Вклучува J. Herbin историја памфлет.Рака-натопена восок печат капа.Ј.Herbin 1670 Годишнината Мастила - Злато, Сјај 50 ml Шишиња - Руж Хематит (Темно Црвено Мастило).

Особините

Купувачите избираат и