.

.

Хороскопски 9-845 5 Литри Хемиски Резервоарот со Капак Замена

Хороскопски 9-845 5 Литри Хемиски Резервоарот со Капак Замена

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

5 литри хемиски резервоарот со капакот за замена.Се вклопува Хороскопски Jandy watermatic dichlor гранули фидер систем.Ова се 5 литри хемиски резервоарот со капак е дизајниран да ја користи со Хороскопски Jandy watermatic dichlor гранули фидер систем.

Особините

Купувачите избираат и