.

.

MIYA Завеса Род - 1 Една Завеса Род Сет со Загради - 30 44 од не ' Рѓосувачки Челик Завеса Род - Декоративни Прозорец Завеса Прачка за Кујна, Спална соба Прозорец Сребро.

MIYA Завеса Род - 1 Една Завеса Род Сет со Загради - 30 44 од не ' Рѓосувачки Челик Завеса Род - Декоративни Прозорец Завеса

DEN 2008.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

【Прилагодлива Должина】Овој долг завеса род се состои од повеќе од 15" завртка-во екстензии, можете да прилагодено должината како вашата потреба. 【Здрав и Стабилен】Нашите 1" завеса прачки се цврсти од предмети 5/8" во дијаметар, на протезата и хардвер се вклучени во сетот. 【Премиум Материјалот】На farmhouse завеса род е направен од високо-квалитетни нерѓосувачки челик, chromed крајот е елегантен и селски. 【Компатибилност】Нашата модерна завеса род се препорачува за светлина и на средна тежина завеси, тој е идеален за дневна соба, спална соба, трпезарија, кујна, канцеларија или дома. 【100% Задоволството на Клиентите】 Сите MIYA производи се обезбеди три години на квалитетот и обезбедуваат 100% задоволството на клиентите.Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања.Ова долго завеса род се состои од повеќе екстензии, може да се прилагоди на должината врз основа на вашиот прозорец.Нашите 1" завеса прачки се цврсти од предмети 5/8" во дијаметар, на протезата и хардвер се вклучени во сетот.

Особините

Купувачите избираат и