.

.

LYS Чадор Стои,Чадор Стојат Модерна Акрилик Транспарентен Чадор Стојат, Entryway Чадор Држач Решетката за Домашната Канцеларија, Хотел Оркестарот,Сина

LYS Чадор Стои,Чадор Стојат Модерна Акрилик Транспарентен Чадор Стојат, Entryway Чадор Држач Решетката за Домашната Канцеларија,

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Разноврсна апликација - се Користи како декор за организирање на вашите чадори, canes, одење стапчиња, хартија за завиткување, ножеви, бебе играчки, итн.во entryway или вратата на секој дом, канцеларија, апартман, hotel, барови и така натаму.Здрав & Стилски чадор стојат : Привлечни модерен дизајн, издржлива конструкција и парична казна изработка.Го направи тоа не е само чадор застане, но, исто така, украс за вашата дневна соба и канцеларија.Држи вода и - На корисни износот на просторот на дното на чадор рек застане е направен за задржување на вода и го спречува spills и истекување на вашиот кат или теписи.Голем простор - Производ Големина : 30.5 × 13.5 × 40 см (Должина X Ширина X Висина).Најмалку може да се сместат 6 чадори од која било големина без ѓубрето над.Висок квалитет на чадор држач - Направен од висок квалитет на акрилик лист.Добро светло пренос, чиста боја, времето отпорност, отпорност на корозија, не избледи со текот на времето, и тоа може да се користи за долго време.Боја : Сина.

Особините

Купувачите избираат и