.

.

GOGOCOOL Бамбус Монтира на Ѕид Грб Куки Закачалка, 20 кг Максимална Лого, Црна Двојно Куки Тип, Природни Ѕид Грб Закачалка, 76mm Простор Помеѓу кука Кука и(5 Куки)

GOGOCOOL Бамбус Монтира на Ѕид Грб Куки Закачалка, 20 кг Максимална Лого, Црна Двојно Куки Тип, Природни Ѕид Грб Закачалка,

DEN 383.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Димензија 2. Пакетот вклучува 2 мали круг капа опфаќа да се покрие завртка дупки, правејќи ги повеќе естетски; 3. Просторот помеѓу кука кука и е 76mm, облека спушти слушалката нема да бидат блиску еден до друг.Лесен за Инсталација : Има некои ситни собранието е потребно, ќе треба шрафцигер да се поправи грб кука закачалка на ѕидот, а потоа покрие 2 завртка дупки од 2 мали круг капа покрива.Боја : Црна Двојно Куки.

Особините

Купувачите избираат и