.

.

ProMariner TruePower Плус Изменета синусен облик и Чиста Синусна Бран Инвертери

ProMariner TruePower Плус Изменета синусен облик и Чиста Синусна Бран Инвертери

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

1, 000 вати вистинската моќ плус чиста синусен облик инверторот.Пренапони оценка на 2, 000 w, AC излез на 115 V.Вклучување/исклучување на далечинскиот со 9 метри кабел и DC кабел опфаќа (вклучени).Вграден-во безбедноста со преоптоварување, во текот температура, краток спој и Обратна поларитетот заштита.Коишто се слушаат алармот и да ја затвори за ниска и висока DC напон, преоптоварување и над температура услови.Интегрирани AC кабел вирус релјефи за леснотијата на инсталација.USB напојување порта и gfci Погодност продавници.True Power Плус Инвертери се преземат за да на следното ниво на дизајн со користење на најнова во дигитално контролирани и софтверски базирана моќ конверзија на технологијата.Нашата следна генерација на 7rue Power Плус Инвертери се достапни и во двете Изменета синусен облик (MS) и Чиста синусен облик (PS) модели.Дизајниран да ги конвертира 12 V DC батеријата да 115 V AC и автоматски ќе помине низ AC Влезот моќ кога се присутни.

Особините

Купувачите избираат и